پرتال تعاون

5 قاعده ست کـــردن کفش و لباس برای خانم‌ها • پرتال تعاون

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

۵ قاعده ست کـــردن کفش و لباس برای خانم‌ها

دسته بندی : خدمات رفاهی تاریخ : یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶

هیچ هستایلی بدون یک جفت کفش معقول تکمیل نمی‌شود، پس حیاتی نیست برای چه موقعیتی آماده می‌شوید، کفش‌ها نه تنها هستایل شما را تکمیل می‌کنند بلکه حیاتیترین بخشی هستند که می‌توانند به نیکوی سبک خاص‌تان را بازتاب دهند.

برای آنکه بهترین ترکیب مدرن از کفش و لباس را در هر موقعیت داشته باشید، تعداد نکته و قاعده کوچک را لازم هست بدانید.

رنگ‌های طبیعی را انتخاب کنید:

ابتدایی‌ترین قاعده برای انتخاب انواع کفش به ویژه کفش‌های مجلسی خانومانه، این هست که از رنگ‌های طبیعی هستفاده کنید. این کفش‌ها به سادگی می‌توانند مکمل هستایل شما باشند و با طراحی مینیمال، حالتی مدرن و در عین حال همیشگی دارند.

جدیدترین ترندها به شما پیشنهاد می‌دهد برای انتخاب کفش های پاشنه بلند و مجلسی رنگ‌هایی مثل بژ، هستخوانی یا برنزه متناسب با رنگ پوست خودتان را انتخاب کنید، این رنگ‌های با فرم پای شما ترکیب انجام گرفته و پاها را کشیده‌تر و شما را قدبلندتر نشان می‌دهد.

کفش‌های مجلسی مشکی نیز متداوم حالتی رازآلود و زیبا به هستایل مجلسی شما می‌دهند، آن‌ها به سادگی دیده می‌شوند و در عین حال به جزییات هستایل شما اجازه دیده انجام گرفتن می‌دهند.

با کفش‌ها هستایل‌تان را تکمیل کنید:

قاعده ساده هست، متداوم کفش‌های پرزرق و برق و با جزییات فراوان را با لباس‌های ساده‌تر ست کنید و کفش‌های ساده را در کنار لباس‌های طرح‌دار و خاص و اکسسوری‌های بزرگ و خیره‌کننده بگذارید.

کافی هست جلوی آینه بایستید و از خودتان بپرسید کدام بخش از هستایل شما افزایش جلب توجه می‌کند و آیا به نظر می‌رسد کفش‌ها و لباس و اکسسوری‌ها در رقابت با یکدیگر برای دیده انجام گرفتن هستند؟ اگر این طور هست بهتر هست تعداد بخش از هستایل‌تان را با تکه‌های ساده‌تر جایگزین کنید.

کدام کفش برای کدام موقعیت؟

حیاتی نیست کفش‌های شما چقدر زیبا به نظر می‌رسند، چقدر آسوده‌اند و شما آن‌ها را چقدر دوست دارید، اگر با موقعیت و هستایل شما جور نیستند، بهتر هست فراموششان کنید. جای پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند براق در دفتر کار نیست و نباید با کتانی‌های آدیداس دوست‌داشتنی‌تان به یک حیاتیانی حتمی بعداز ظهر بروید.

کدام کفش برای کدام موقعیت

به صورت حتم گاهی ترکیب و جور کـــردن دو سبک متفاوت از لباس و کفش می‌تواند، یک سبک حرفه‌ای منحصر به فرد را به وجود آورد. برای هستایل روزمره و نیمه حتمی خودتان کمی ریسک کنید ، ترکیب صندل‌های پاشنه بلند با شلوار جین جذب و هستفاده از یک کفش لژدار رنگی، کاری هست که می‌تواند یک سبک خیلی خاص برای شما بسازد.

داشتن تعداد مدل کفش خانومانه برای هر کسی یک باید هست، کفش‌هایی که آن‌ها را می‌توان در موقعیت‌های مختلف و با هستایل‌های متنوعی، ست کـــرد. این کفش‌ها را می‌توانید در این صفحه ببینید و در مورد آن‌ها افزایش بخوانید.

رنگ‌هایی که با هم جور می‌شوند:

همانطور که نقل کرد انجام گرفت، کفش‌های مشکی با هر رنگ لباسی به نیکوی جور می‌شوند شاید دلیلی که یکی از رنگ‌های محبوب در کفش‎های خانومانه، مشکی هست، همین محتاطانه بودن انتخاب آن هست.

با این حال کفش‌های خوشرنگ بهترین راه برای رنگ و رو دادن به یک هستایل معمولی و همیشگی هست، کافی هست قواعد ساده‌ای را در مورد رنگ کفش‌ها بدانید.

کفش و ست کـــردن آن

این قوانین در مورد انواع مدل های کفش خانومانه کاربرد دارند پس در انتخاب هر کفش و ست کـــردن آن با هر هستایلی می‌توانید نگاهی به آن بیاندازید:

۱- کفش‌های مشکی:

تقریبا هر لباسی به غیر از لباس‌هایی با رنگ‌های پهستلی یا کرم و خاکی می‌توانند به سادگی با کفش‌های مشکی هماهنگ شوند اما اگر در یک تکه از لباس‌هایتان رنگ مشکی دیده می‌شود، به کار بردن یک کفش مشکی می‌تواند سبکی دراماتیک و خلاقانه به وجود آورد.

۲- کفش‌های قهوه‌ای:

رنگ‌های کرم، قهوه‌ای، بژ، نارنجی، سبز و درجه‌های تیره از رنگ خاکی، ترکیب نیکوی با این کفش‌ها به وجود می‌آورد.

۳- کفش‌های قهوه‌ای روشن:

رنگ‌های روشن خاکی، آبی، بژ و سفید را با یک جفت کفش خانومانه کرم-قهوه‌ای یا قهوه‌ای روشن ست کنید.

۴- کفش‌های موشی و کرم:

لباس‌های سفید، رنگ‌های روشن و پهستلی با این کفش‌ها تکمیل می‌شوند.

۵- کفش‌های سفید:

لباس‌هایی با رنگ‌های روشن و طبیعی و پهستلی بهترین انتخاب‌ها برای هستایلی هست که با کفش‌های سفید تکمیل می‌شود، با این حال این رنگ کفش می‌تواند در هر رنگ دیگری ترکیب شود.

۶- کفش‌های نقره‌ای:

سفید، مشکی، آبی، بنفش و به صورت حتم رنگ‌های پهستلی در کنار کفش‌های نقره‌ای می‌توانند مدرن‌ترین سبکی باشند که انتخاب می‌کنید.

۷- کفش‌های طوسی:

مشکی، آبی، طوسی، قرمز، بنفش یا زرد همان رنگ‌هایی هستند که برای تکمیل انجام گرفتن به یک جفت کفش طوسی نیاز دارند.

۸- کفش‌های طلایی:

لباس‌هایی با رنگ سبز،قرمز و قهوه‌ای ترکیب درستی با کفش‌های طلایی چشم‌گیر به وجود می‌آورند اما این کفش‌ها در ترکیب با سفید و مشکی هم می‌توانند فوق‌العاده دیده شوند.

آسودهی کفش یک قاعده اساسی هست:

پیش از هر یک از این نکات بهتر هست، یک قاعده کلی و حیاتی را در نظر بگیرید؛ هیچ چیز مثل آسودهی، نمی‌تواند یک کفش را معقول و کاربردی نشان دهد. پس حیاتی نیست کفش پاشنه بلند و یا پنجه باریکی که انتخاب کـــرده‌اید در آینه چقدر زیبا به نظر می‌رسد، تایمی نتوانید با آن از راه رفتن لذت ببرید، زیبایی خیلی زود رنگ می‌بازد.

آسودهی و لذت راه رفتن در کفش‌هایی که انگار درست برای پاهای شما قالب گرفته انجام گرفته‌اند، همان نکاتی هستند به شما می‌گویند دلیل باید در انتخاب کفی کفش معقول افزایش دقت کنیم.

کفی‌های نرم و ارگونومیک با خاصیت ضدقارچ بودن در کنار آسودهی می‌توانند سلامت پاهای شما را هم تضمین کنند. بعد از آن به پاشنه‌های آسوده، زیره معقول و رویه متناسب توجه کنید.

انتخاب کفش معقول و ترکیب درست آن با هستایل، می‌تواند هنر لباس پوشیدن شما را به رخ بکانجام گرفت، کفش‌ها نمادهای کوچک اما پراهمیتی از سبک شما هستند.