پرتال تعاون

کارگاه «چگونه یک دهستان را تصویرگری کنیم» برگزار می‌شود • پرتال تعاون

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

موسسه فرهنگی و هنری هفت اقلیم کارگاه تصویرسازی «چگونه یک دهستان را تصویرگری کنیم» را برگزار می‌کند.

هدی حدادی، تصویرگر و نویسنده کودک و نوجوان و همچنین برنده جایزه مدال طلای ۲۰۱۷ بهترین تصویرگر سالانه ادبیات کلاسیک آمریکا، مدرس این کارگاه خواهد بود.

کارگاه «چگونه یک دهستان را تصویرگری کنیم»

کارگاه «چگونه یک دهستان را تصویرگری کنیم» شامل هشت جلسه عملی و کارگاهی خواهد بود که در موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم واقع در پایتخت، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان ملک، بعد از کشواد، پلاک ۵۶۹ برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و کسب هشدارات افزایش می‌توانند با شماره‌های ۸۸۴۵۷۸۲۵-۲۱ و ۸۸۱۴۶۴۹۰-۲۱ تماس بگیرند یا به سایت www.‎۷eghlimehonar.com مراجعه کنند.

درباره هدی حدادی

هدا حدادي فارغ‌التحصيل رشته‌ گرافيك از دانشكده‌ هنر‌هاي زيبهست. او سال‌ههست كه براي بچه‌ها مي‌نويسد و تصويرگري مي‌كند. حدادي كار در حوزه‌ي تصويرگري را از سال ۱۳۷۶ و با نشرياتي مانند «كيهان بچه‌ها»، «سروش» و «دوچرخه» آغاز كرده و تا به حال تصويرگري نزديك به ۴۰ كتاب را به عهده داشته هست.

از جمله جایزه‌ها و افتخاراتی که او تا کنون کسب کـــرده هست، می‌توان به جایزه‌های بین‌المللی همچون مدال طلای ۲۰۱۷ بهترین تصویرگر سالانه ادبیات کلاسیک آمریکا، افق‌های تازه بولونیا در سال ۲۰۱۰، جایزه‌ بزرگ فستیوال تصویرگری بلگراد در سال ۲۰۰۸، پلاک طلای فستيوال براتيسلاوا در سال ۲۰۰۶، جايزه‌ی سوم نمايشگاه تتریو (ایتالیا) در سال ۲۰۰۶، جایزه‌ تشویقی نوما در سال‌های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۸ در ژاپن و جایزه‌های ملی همچون جایزه‌ نخست جشنواره‌ کتاب کانون ۱۳۸۳، جایزه‌ جشنواره‌ کتاب دفاع مقدس۱۳۸۶ و جایزه‌ تشویقی جشنواره‌ کتاب‌های درسی (۸۵ ـ ۱۳۸۴) اشاره کـــرد.

درباره موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم

موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم، در سال ۱۳۸۹ با برپایی «جایزه ادبی هفت اقلیم» آغاز به کار کـــرد. در ادامه راه، برگزارکنندگان این جایزه، با دنبال گسترش فعالیت‌های فرهنگی به دیگر رشته‌های هنری، در سال ۱۳۹۳ مؤسسه فرهنگی هنری تعداد منظوره هفت اقلیم را با نام تکمیل «خورشید آسمان هفت اقلیم» تاسیس کـــردند. دنبال از تأسیس این مؤسسه، برگزاری دوره‌های تعلیمی و تخصصی هنر، برگزاری کارگاه‌های مختلف هنری و برپایی جشنواره‌های فرهنگی، با دنبال ترویج فرهنگ و هنر میان اقشار مختلف جامعه و جهت‌دهی به هستعداد هنرجویان هست.

 

چگونه یک دهستان را تصویرگری کنیم