پرتال تعاون

نشست ماهیانه منطقهیورماه موسسه مادران امروز • پرتال تعاون

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

نشست ماهیانه منطقهیورماه موسسه مادران امروز

دسته بندی : خدمات رفاهی تاریخ : یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

نشست ماهیانه منطقهیورماه موسسه مادران امروز با موضوع نقش خانواده در کمک به کودک در انجام وظایف و تکالیف مدرسه برگزار می‌شود.

کارشناس این نشست سهیلا طاهری خواهد بود.

نشست ماهیانه منطقهیورماه

زمان این نشست ۷ منطقهیورماه ۱۳۹۶ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ هست که در موسسه مادران امروز واقع در خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان شهید مطهری، خیابان سربداران، نبش جهانسوز، پلاک ۳۷، واحد ۱، زیر همکف برگزار خواهد انجام گرفت.

جهت کسب هشدارات افزایش می‌توانید با شماره‌های ۸۸۸۹۰۳۴۵ – ۸۸۹۰۱۴۳۶ – ۸۸۷۲۸۳۱۷ تماس بگیرید.

حضور در نشست‌های ماهیانه برای پایانی علاقه‌مندان آزاد و رایگان هست.

درباره موسسه مادران امروز افزایش بدانید

موسسه مادران امروز (مام) سازمانی غیرتجاری و غیردولتی هست که در تاریخ ۱۳آقااد ماه سال ۱۳۷۷ به منظور سازماندهی تلاش‌های گروهی در زمینه‌ توانمندسازی خانواده‌ها برای بهبود رابطه‌ اعضای خانواده و به ویژه با دنبال توجهی علمی به نیازهای کودکان و نوجوانان از طریق  مادران تاسیس انجام گرفت. دنبال های اصلی موسسه مادران امروز(مام) افزايش سطح آگاهی های خانواده‌ها در زمينه‌های فرهنگی،هنری، بهداشتی و تربيتی هست.

موسسه مادران امروز هم‌چنین به منظور ایجاد زمینه‌های معقول برای پرورش فرخانومدان، بجز مادران، توانمندسازی کل خانواده را نیز در پلن‌های کار خود قرار داده هست تا از طریق ارایه آگاهی‌های لازم برای همه اعضای خانواده و بهبود بخشیدن به رابطه‌های آن‌ها، کمک به مادران برای پرورش اصولی فرخانومدان را تسهیل کند.

 

نشست ماهیانه منطقهیورماه