پرتال تعاون

معرفی بهترین سواحل آسیا را در این بخش مشاهده کنید، گردشگری تعاون پرتال • پرتال تعاون

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶

فهرست سرفصل ها

سواحل آسیا ؛ ساحل میعادگاه عاشقان هست، یک محل رؤیایی و بی‌نظیر برای گذراندن تعطیلات،  جشن عروسی و هستآسوده بهاری هست. شما اگر قصد دارید مقصد بعدی سفر خود را انتخاب کنید ما به شما رفتن به سواحل شرق آسیا را توصیه می‌کنیم. محلی سرشار از آرامش و امکانات معقول برای دور انجام گرفتن از دنیای شلوغ و پر رفت آمد منطقهی. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا تعداد ساحل نیکو و زیبا در آسیا را به شما معرفی کنیم.

 

ساحل رادانگار، جزیره هنخستک، جزایر اندامان

ساحل

جزیره رادا نگارد یکی از زیباترین سواحل آسیا به شما می‌رود، دریا در این مکان به رنگ فیروزه‌ای هست و ماسه‌های سفید و نرم آن به انجام گرفتت خودنمایی می‌کنند، چشم‌انداز این ساحل پوشیده انجام گرفته از جنگل‌های انبوه هست، هنگامی که در ساحل بادی نمی‌وزد، آب دریا مانند یک هستخر زلال و شفاف هست و می‌توانید کف آب را ببینید در اطراف این ساحل آقام محلی با آوردن فیل به شما این امکان را می‌دهند که برای نخستین بار در عمرتان فیل‌سواری کنید.

 

ساحل رایلی ؛ تایلند

ساحل آسیا

ساحل “رایلی” در ناحیه “کرابی” تایلند واقع انجام گرفته هست، از ویژگی‌های ساحل رایلی این هست که این مکان هنوز به‌نیکوی برای گردشگران شناخته انجام گرفته نیست و شما با سفر به آن می‌توانید از آرامش و خلوت بودن این ساحل لذت ببرید. برای رسیدن به این ناحیه شما باید در حدود ۱۰ دقیقه قایق‌سواری کنید. در این ساحل سخره‌های آهکی زیبایی وجود دارد که جلوه خاصی به ساحل بخشیده و زیادی از آقام برای سخره نوردی به این ناحیه از تایلند سفر می‌کنند.

 

آگوندا ؛ گوآ

ساحل آسیا

سواحل گوآ معمولاً بین عامه آقام شناخته انجام گرفته نیستند اما توصیه ما این هست که به هیچ‌وجه قدم زدن در این سواحل را از دست ندهید. بهترین فصل سفر به این ساحل در ماه اکتبر هست، این مکان یکی از معقول‌ترین سواحل برای شنا کـــردن هست و اگر می‌خواهید دلفین‌ها را از نزدیک ببینید کافی هست یک قایق کرایه کنید و به وسط دریا بروید. امکاناتی از قبیل هتل، رستوران و کافه‌های فراوانی در این مکان برای گردشگران فراهم هست.

 

ساحل پادانگ، بالی ؛ اندونزی

ساحل اندونزی

این ساحل که به “بالی کوچک” مشهور انجام گرفت ه هست، جز معروف‌ترین سواحل آسیا در جهان هست و افزایش گردشگران این ساحل را می‌شناسند. نکته شگفت‌انگیز درباره این  ساحل، راه دسترسی به آن هست. برای رسیدن به ساحل “پادانگ” باید از یک غار پرشیب و سنگی عبور کنید و درنهایت به نمای دیدنی مارسید که گویی می‌تواند فقط در نقاشی‌ها آن را دید و برای همین هست که “جولیا رابرتز” را عاشق این محل خاص کـــرده هست.

خلیج نون نوک؛ ویتنام

ساحل فیلیپین

این ساحل که در بخش شرقی ویتنام قرار دارد کمی یکی از معروف‌ترین سواحل آسیهست و دارای آب زیاد و شفافی هست اما به علت مواج بودن آب دریا محل معقولی برای شنا کـــردن افراد مبتدی نیست و بهتر هست افزایش به آفتاب گرفتن در این ساحل بپردازید همچنین معروف‌ترین رستوران‌های غذای محلی ویتنام در اطراف ساحل قرار دارند و می‌تواند شما را با فرهنگ غذایی آسیایی شرقی آشنا کند.

لنکاوی؛ مالزی

لنکاوی

جزیره مرجانی لنکاوی را می‌توان شناخته انجام گرفته ترین ناحیه ساحلی در آسیا بخصوص برای ایرانیان دانست، دیدنی‌ترین منظره ساحلی را می‌توانید در این مکان ببینید، آب فوق‌العاده اقیانوس، شن‌های گرم و سفید و مناظر جنگلی فضایی بی‌نظیر را پیش روی شما قرار می‌دهد. در این محل لوکس‌ترین هتل‌ها و بهترین امکانات برای گردشگران فراهم انجام گرفته هست و شما می‌توانید بهترین تعطیلات خود را در لنکاوی بگذرانید.

loading…

***