پرتال تعاون

تکنیک هایی برای داشتن ابروهای پرپشت • پرتال تعاون

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

تکنیک هایی برای داشتن ابروهای پرپشت

دسته بندی : خدمات رفاهی تاریخ : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

یکی از عوامل زیبایی و چهره جذاب داشتن ابروهای پرپشت هست که نقش شگفت انگیزی در زیبایی صورت دارد، در این مقاله شما را با روش های طبیعی و خانگی برای پرپشت کـــردن ابروها آشنا می کنیم.
داشتن ابروهایی پرپشت و ضخیم آرزوی زیادی از خانم‌ههست که رسیدن به آن با به کارگیری تعداد روش ساده میسر می‌شود.

به نقل رویدادنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه رویدادنگاران؛ داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت از جمله خوهسته‌های حیاتی خانم‌ها هست.
در این مکان به معرفی راهكارهای خانگی و در دسترسی می‌پردازیم كه باعث پرپشت انجام گرفتن ابروها می‌شود.
روغن كرچک ابروهایتان را پرپشت می‌كند
روغن كرچک به دلیل داشتن انواع پروتئین ها سبب افزایش رانجام گرفت ابرو می‌شود و همچنین از ریزش آن هم جلوگیری می‌كند. ابروی خود را به مدت تعداد دقیقه با این روغن ماساژ دهید و یا به مدت ٣٠ دقیقه بر روی ابروهایتان قرار دهید این كار سبب افزایش رانجام گرفت ابروهایتان خواهد انجام گرفت.

تاثیر مثبت روغن نارگیل در رانجام گرفت ابرو
روغن نارگیل هم همانند روغن كرچک به رانجام گرفت ابروهای شما كمک زیادی می‌كند و به دلیل داشتن ویتامین‌های مختلف آنها را تیره هم می‌كند روغن نارگیل را كمی گرم كنید و ابروهایتان را به آرامی با آن ماساژ دهید.

آب پیاز بافت كلاژنی پوست را تقویت می‌كند
آب پیاز سرشار از گوگرد هست و همین موضوع سبب می‌شود تا بافت كلاژنی برای رانجام گرفت ابروها تقویت شود،؛ یک پیاز كوچک را رنده كنید و آب آن‌را صاف كنید سپس ابروهایتان را به مدت ٥ دقیقه به كمک آن ماساژ دهید.

بذر شنبلیله را بر روی ابروی خود بخانومید
بذر شنبلیله سبب رانجام گرفت ابرو و صخامت تارهای آن می‌شود بذر شنبلیله را به مدت ٥ دقیقه خیس كنید و سپس آنرا بكوبید و با كمی روغن نارگیل مخلوط كنید و هرشب قبل از خواب بر روی ابروی خود قرار دهید تا تاثیر مثبت آنرا ببینید.

برای داشتن ابروی پرپشت تغذیه معقول داشته باشید
كمبود ویتامین یكی از عواملی موثر در ریزش ابرو هست و اگر به دنبال داشتن ابروهای پرپشت هستید ویتامین های A.C.b.k را در پلن غذایی خود قرار دهید همچنین مصرف غذاهایی كه سرشار از امگا ٣ هستند را فراموش نكنید.

منبع/باشگاه رویدادنگاران